Wallbox – 22 kW/Kabel

Kód výrobku: #8006
Dostupnost: Na skladě
14 041,32 Kč
Cena bez DPH: 14 041,32 Kč

U každého automobilu na elektrický pohon je dojezdová doba odlišná. Závisí totiž na velikosti baterie. Ale ať už je to 600 kilometrů nebo jen polovina, každý řidič elektroauta dříve nebo později bude muset své vozidlo znovu dobít. Toho může docílit různými způsoby. Mezi ty nejefektivnější a zároveň finančně přístupné patří vybudování wallboxu ve vaší garáži či dílně tak, abyste mohli svůj dopravní prostředek pohodlně a zároveň rychle nabít u vás doma. Případně můžete tento Wallbox – 22 kW/Kabel použít také pro komerční účely. 


Jedná se o nástěnnou nabíjecí stanici s integrovaným nabíjecím kabelem, který si zvolíte podle svých potřeb. V závislosti na tom, či zvolíte Typ 1 nebo Typ 2, činí průřezt kabelu od 2,5 do 6 mm2. To stejné platí pro další technická data, která se odvíjí od zvoleného kabelu. Díky výše zmíněným parametrům je tento výrobek vhodný pro všechny značky elektromobilů. Nabízíme také možnost montáže elektroměru.


Naše produkty procházejí přísnými bezpečnostními zkouškami tak, aby se k zákazníkům vždy dostalo to nejkvalitnější příslušenství na trhu. Materiál pro výrobu odebíráme od osvědčených dodavatelů. Navíc každému výrobku věnujeme individuální pozornost. 

Parametry
Barva kabelu černá
IP 65
Jmenovitý proud 16A nebo 32A
Nabíjecí konektor (strana do auta) Dle potřeb zákazníka
Nabíjecí varianta Mode 3 - IEC61851
Nabíjení Kw/h 3,5 až 22kW
Napětí 230V nebo400V
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Typ kabelu Dle objednávky
Velikost kabelu 2,5mm2 až 6mm2
Populární produkty