Reference a ukázky z montáží

Společnost R-EVC se zabývá nejen výrobou nabíjecích stanic a kabelů. Své výrobky zákazníkům také namontujeme. V e-shopu najdete základní nabídku produktů. Avšak po individuální domluvě s klientem dokážeme vyrobit nabíjecí stanici na míru podle jeho požadavků a zajistit celou realizaci včetně montáže. Žádný univerzální ceník vám bohužel představit nemůžeme, cena se odvíjí od náročnosti navrženého projektu. Pro více informací navštivte sekci Kontakt a neváhejte se na nás obrátit. 


Tato sekce slouží k prezentaci již zrealizovaných zakázek. Rádi vás provedeme ukázkami z montáží. 


Společnosti i soukromníci

Jak už jsme zmiňovali, našimi zákazníky jsou jak fyzické osoby, tak firmy. Hned vedle textu se pod číslem 4 skrývá realizace pro Kia Motors, kterou jsme provedli na jaře roku 2019. Montovali jsme celkem tři nabíjecí sloupky s možností rozdělení výkonu 1x22 kW/2x11 kW se zásuvkou Typu 2. Pro stejnou společnost jsme vybavili Wallboxem Kia všechny dealery v Česku i na Slovensku. Jedná se o Wallbox 22 kW (obrázek číslo 1). Současně jsme dodali ochranné pomůcky pro servis elektromobilů. 


Na fotografii označené číslem 2 můžete vidět nabíjecí sloupek pro firmu L'Oreal. Tento výrobek disponuje možností rozdělení výkonu 1x22 kW/2x11 kW. Společnost Agrotec Modřice si nás poptala pro montáž Wallboxu včetně padesáti metrového přívodního kabelu. Výrobek jsme zapojili a umístili na plášť budovy (fotografie číslo 3).

A naši práci u fyzických osob můžete vidět na obrázku číslo 5. Jednalo se o montáž Wallboxu Ensto 22 kW s nabíjecím kabelem Typ 2 včetně přívodního kabelu. 

Nabíjecí stanice v exteriérech

Rychlonabíjecí stanici Efacec QC 45 jsme montovali pro firmu SynLab. Výsledek i průběh si můžete prohlédnout na fotografiích číslo 7 a 8. Začátkem roku 2019 jsme realizovali zakázku pro firmu Liko-S. Naším úkolem bylo opět provést montáž rychlonabíjecí stanice Efacec QC 45 (obrázek číslo 9).

Pod číslem 6 se skrývá naše zakázka na první 100 kW rychlonabíjecí stanici v Česku.