Přenosný Wallbox – 22 kW

Kód výrobku: #8004
Dostupnost: Na skladě
11 487,60 Kč
Cena bez DPH: 11 487,60 Kč

Existuje celá řada možností, jak nabíjet váš elektromobil. Majitelé těchto vozů však často hledají nejefektivnější řešení, které jim bude vyhovovat co se týče rychlosti nabíjení, dodržení bezpečnostních standardů a kvality zpracování. Pokud i vy pátráte po nejlepším produktu, výrobky z dílny R-EVC vás nezklamou. 


Chcete se vyhnout zdlouhavému nabíjení vašeho elektromobilu z běžné zásuvky? Zároveň hodně cestujete a montáž wallboxu na pevno by vám byla k ničemu? Potom vám doporučujeme Přenosný Wallbox – 22 kW. Jedná se o přenosnou nabíjecí stanici určenou k nabíjení 22 kW. Zařízení disponuje zásuvkou „mennekes“. Tento produkt je vhodný pro všechny značky elektromobilů. Barva kabelu je černá a jeho průřez činí 6 mm2. Jmenovitý proud je 32A. 


Při výrobě našich produktů dodržujeme přísné bezpečností nároky na každý jeden produkt. To platí dvojnásob u wallboxů a nabíjecích stanic. Jsou vybaveny množstvím ochranných prvků, které jsou zárukou vaší bezpečnosti. Zároveň vám přinášíme kvalitní a efektivní řešení s dlouhou životností. Naše produkty výrazně zkracují dobu nabíjení tak, abyste mohli opět vyrazit na cesty. 

Parametry
Auto Vhodné pro nabíjení všech značek Elektromobilů
Barva kabelu černá
IP 55
Jmenovitý proud 32 A
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Typ 2 - zásuvka "mennekes"
Nabíjecí varianta Mode 2 - IEC61851
Nabíjení Kw/h 22 kW
Napětí 400 V
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Velikost kabelu 6 mm2
Podobné výrobky
Populární produkty