Typ 2 – 16A

Kód výrobku: #1012
Dostupnost: Na skladě
9 990,00 Kč
Cena bez DPH: 9 990,00 Kč

Dostupné možnosti

Automobilů na elektrický pohon každým dnem přibývá. Vyrábějí se další a další typy od světových výrobců všech značek. Zvyšuje se dojezdová vzdálenost baterie a tato elektroauta jsou mnohem dostupnější, než tomu bývalo v minulosti. Pokud i vy máte ve své garáži zaparkované tzv. EV, či jeho koupi plánujete, je nezbytné zaměřit se na vhodnou volbu dalšího příslušenství. Tento výrobek Typ 2 – 16A poslouží majitelům vozidel, která mají nabíjecí spojku do auta Typ 2 a strana do rozvaděče je potom evropská schuko. Jmenovitý proud výrobku činí 16A. Produkt byl navržen tak, aby dokázal váš dopravní prostředek nabít dvakrát rychleji než klasický kabel dodávaný od výrobce.


Tento nabíjecí kabel byl speciálně vytvořen v závislosti na dodržování bezpečnostních standardů. Mezi ochranné elementy tohoto kabelu patří funkce hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky, dále kontrola přepětí či podpětí a výrobek je opatřen proudovým chráničem typu B. Všechny tyto položky se soustředí na neustálé hlídání procesu nabíjení. Ale před jeho začátkem – ještě dříve, než zapojíte kabel do zásuvky – proběhne automatická kontrola elektroniky a připojení zásuvky, dále také kontrola zemnícího a nulového vodiče. 


Ovládání je rychlé a snadné. Pomocí jednoho nerezového tlačítka a LED diod umístěných na boxu volíte ampéry v rozmezí 6/8/10/13/16A. Kabel dodáváme v černé barvě a jeho průřez je 2,5 mm2. Základní délka výrobku činí 5 metrů, avšak dle vašich možností je možné objednat také rozměry 7, 10 či 15 metrů. 

Parametry
Auto Audi A3 e-Tron, BMW i3, BMW i8, Mercedes B Class E-Celi, Mercedes S500 PHEV, Mercedes Vito E-Cell Van, Volvo V60 PHEV, VW e-up, e-Golf, Hyndai ionyq Electric, Hyundai ionyq PHEV, Hyundai Sonata PHEV, Volkswagen Golf GTE, Volkswagen Passat GTE, Opel Ampera-e
Barva kabelu černá
IP 54
Jmenovitý proud 16 A
Nabíjecí konektor (strana do auta) Typ 2 / IEC62196-2
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Evropská - schuko
Nabíjecí varianta Mode 2 - IEC61851
Nabíjení Kw/h max. 3,7 kW
Napětí 230 V (1-fáze)
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Velikost kabelu 2,5 mm2
Podobné výrobky
Populární produkty