Zásuvkový Wallbox

Kód výrobku: #8007
Dostupnost: Na skladě
8 263,64 Kč
Cena bez DPH: 8 263,64 Kč

Pokud se řadíte mezi vlastníky automobilů na elektrický pohon, potom jste jistě narazili na otázku, jakým způsobem elektromobil nabíjet u vás doma. Jsou dvě možnosti. První variantou je cesta využití nabíjecího kabelu, který připojíte přímo do elektrického zdroje energie, tedy do běžné zásuvky. Dále se potom nabízí druhá varianta, a sice vybudování vlastní nabíjecí stanice či její nástěnné varianty, tak zvaného wallboxu. 


Dovolte nám představit zásuvkový WallBox s možností kabelového vývodu pro rychlejší a pohodlnější nabíjení. Tento produkt je vhodný nejen pro domácí využití, ale také pro obchodní centra nebo pro společnosti. A to díky možnosti kabelového vývodu s konektorem dle přání zákazníka. Délka kabelu je 5 metrů. Prostřednictvím kabelovému vývodu je nabíjení pohodlnější a praktičtější. 


Je vhodný pro všechny typy elektromobilů. Jedná se o nejbezpečnější výrobek na trhu. Disponuje řadou ochranných mechanismů v závislosti na zvoleném typu komponentů. Je to například monitoring teploty spínacích prvků a zástrčky, dále hlídání přepětí a podpětí, proudový chránič Typu B, automatická kontrola elektronických komponentů a také kontrola správného zapojení zemnícího a nulového vodiče před každým nabíjením.


Celý zásuvkový WallBox je možné sestavit dle libosti a vašeho přání. Jsou možné i varianty s Mennekes zásuvkou nebo kabelovým vývodem či obě varianty. Umisťuje se přímo na stěnu. Přesná cena bude určena dle upřesnění požadavků zákazníka.

Parametry
Auto Všechny druhy elektromobilů
Barva kabelu černá
Jmenovitý proud 16 A
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Podobné výrobky
Populární produkty