Nabíjecí stanice 11 kW/22 kW

Kód výrobku: #8003
Dostupnost: Na skladě
18 990,00 Kč
Cena bez DPH: 18 990,00 Kč

Dojezdová doba automobilů na elektrický pohon se odvíjí od velikosti jeho baterie. Každopádně každý řidič elektroauta dříve nebo později bude muset své vozidlo nabít. Toho může docílit různými způsoby. Nejefektivnější, nejrychlejší a nejbezpečnější způsob je vybudování vlastní nabíjecí stanice právě u vás doma. Můžete k tomuto účelu využít garáž, dílnu, přístřešek nebo klidně můžete přistoupit také k vybudování stanice v rámci exteriéru třeba vaší zahrady. 


Odpovědí na vaše potřeby je nabíjecí stanice 11 kW/22 kW se zásuvkou „mennekes“. V případě zájmu nabízíme našim zákazníkům možnost výroby této stanice s integrovaným nabíjecím kabelem Typu 1 či Typu 2. Současně si můžete zvolit, v jaké barvě bude výrobek nalakován. Jmenovitý proud činí 32A. Tato nabíjecí stanice je vhodná pro nabíjení všech značek elektromobilů. 


Při výrobě se soustředíme na zajištění maximální bezpečnosti, proto je stanice opatřena speciálním systémem ochranných mechanismů. Pokud vás zajímají další technické parametry o tomto produktu, neváhejte navštívit sekci Specifikace nebo nás přímo kontaktujte. V případě zájmu zabezpečujeme také montáže těchto stanic pro komerční účely při obchodních centrech nebo například u sídel společností. Naši práci si můžete prohlédnout v sekci Reference

Parametry
Auto Vhodné pro nabíjení všech značek Elektromobilů
IP 55
Jmenovitý proud 32 A
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Typ 2 / IEC62196-2
Nabíjecí varianta Mode 3 - IEC61851
Nabíjení Kw/h max. 22 kW
Napětí 400 V
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Typ kabelu Možnost integrovaného kabelu
Populární produkty