Typ 1 – 16A

Kód výrobku: #3001
Dostupnost: Na skladě
9 990,00 Kč
Cena bez DPH: 9 990,00 Kč

Dostupné možnosti

Majitelé elektromobilů ocení nabíjecí kabel Typu 1 s jmenovitým proudem 16A, který jim umožní své vozidlo vždy jednoduše, kvalitně a bezpečně nabít. Výhodou našich kabelů je zkrácení doby nabíjení téměř na polovinu oproti užití běžného kabelu dodávaného od výrobce. Oceníte ho u vás doma – v garáži, dílně i přístřešku - ale také na cestách. Díky tomuto kabelu můžete svůj elektromobil pohodlně nabít téměř kdekoliv. 


Jedná se o produkt nejvyšší kvality. Při jeho výrobě je věnována maximální pozornost bezpečnosti. Mezi jeho funkce patří hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky, hlídání přepětí a podpětí. Díky zařazení komponentu proudového chrániče typu B se jedná o nejbezpečnější nabíjecí příslušenství na trhu. Při zapojení kabelu do zásuvky je provedena automatická kontrola elektroniky a také kontrola správného zapojení zemnícího a nulového vodiče. Ty proběhnou před každým nabíjením. Potom, co kontroly určí, že všechny funkcionality jsou v pořádku, je automaticky spuštěno nabíjení vozidla. 


Výrobek není náročný na ovládání. Pomocí jediného tlačítka a LED diod na hliníkové krabičce jednoduše volíte jednotky ampérů v rozsahu 6/8/10/13/16A podle potřeby. Výrobek disponuje průřezem kabelu 2,5 mm2. Při nákupu si zvolíte, v jaké délce nabíjecí kabel potřebujete. Nabízíme varianty 5, 7, 10 a 15 metrů. Kabel prodáváme v černé barvě s bílým nabíjecím konektorem. Veškeré další technické parametry najdete v sekci Specifikace u tohoto produktu včetně uvedení značek automobilů.

Parametry
Auto Citroen Berlingo L1 2014, Citroen C-ZERO 2010, Mitsubishi i-MiEV, Mitsubishi Outlander Plug-In Hybrid, Opel Ampera, Peugeot iOn, Peugeot Partner Electric, Toyota Prius III Plug-in, Toyota Prius IV Plug-in
IP 54
Jmenovitý proud 16 A
Nabíjecí konektor (strana do auta) Typ 1 / SAE J1772
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) EU "schuko"
Nabíjecí varianta Mode 2 - IEC61851
Nabíjení Kw/h max. 3,7 kW
Napětí 230 V (1-fáze)
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Velikost kabelu 2,5 mm2
Podobné výrobky
Populární produkty