Nerezová nabíjecí stanice – 22 kW

Kód výrobku: #8002
Dostupnost: Na skladě
39 990,00 Kč
Cena bez DPH: 39 990,00 Kč

Chcete podpořit své zaměstnance v elektromobilitě a vybudovat jim nabíjecí stanici přímo na parkovišti či v garážích společnosti? Nebo plánujete postavení nabíjecí stanice pro veřejné použití? Po tom jste na té správné adrese. Produkty z dílny R-EVC jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu. Kromě jejich výroby se naši pracovníci zabývají také jejich montáží. Provádíme tedy realizace nabíjecích stanic na klíč se vším všudy. 


Představujeme vám nový produkt z naší výroby. Nerezová nabíjecí stanice – 22 kW je vhodná právě pro veřejné použití soukromou i komerční cestou. Tento produkt je možné díky pevnému, nerezovému obalu umístit na jakékoliv veřejně dostupné místo například ve městech či do areálů firem nebo prostě jen před dům. Nabíjecí stanice je vysoce odolná vůči dešti, prachu i poryvům větru.


Při výrobě věnujeme maximální pozornost bezpečnosti. Proto je tento výrobek opatřen řadou ochranných prvků, které se zaměřují na bezpečnost během nabíjecího procesu, před ním i po něm. Co se týká technických parametrů, tato nabíjecí stanice je vhodná pro všechny typy elektromobilů. Nabíjecí spojka je stranou do rozvaděče vyvedena jako Typ 2. Jmenovitý proud činí 32A. Další informace naleznete v sekci Specifikace.

Parametry
IP 45
Jmenovitý proud 32 A
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Typ 2 / IEC62196-2
Nabíjecí varianta Mode 3 - IEC61851
Nabíjení Kw/h 22 kW
Napětí 400 V
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Podobné výrobky
Populární produkty